21 ден Послепразничен предизвик

990ден

Опис

21 ден послепразничен предизвик е групна програма за исхрана за слабеење.

Програмата содржи по три оброци на ден, и рецепт за секој оброк.

Без точно мерење на храната, но со приближни препорачани мерки за секој оброк

Програмата содржи мени за исхрана за 21 ден.

Класично мени, со вегетаријански предлози за секој оброк кој што содржи месо/риба.

Програмата е креирана од дипломиран нутриционист.

Започнуваме на 23-ти јануари, а пријавувањето трае до 22-ри јануари.

Додека трае програмата имате и поддршка и советување од нутриционист.

Побарај еден ден, пример од програмата (во порака) доколку сакаш да видиш како изгледа истата, пред да се пријавиш.

Те очекуваме на програмата!

Во јануари, програмата може да ја набавиш по промотивна цена од 790 денари!

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “21 ден Послепразничен предизвик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *