Skip to main content
КошничкаClose Cart

Потребни ви се:

1 банана

50гр сварена киноа

150гр грчки јогурт

1 лажичка мед

30гр бадеми

Сите сосојки се блендираат.

Нутритивен состав:

450ккал

25гр протеини

47гр јаглехидрати

17гр масти

Автор: дипломиран нутриционист Маја Велковска