Летен предизвик 2

1190ден

Опис

Летен предизвик 2

Поради големата заинтересираност за Летен предизвик 1, во јуни продолжуваме со Летен предизвик 2.

Заедно со Татјана Павлова и @nutrition_trees ве чекаме на Летен Предизвик 2, кој што вклучува:

28 дневна програма за исхрана за слабеење

Мени за исхрана со 1200 до 1250ккал на ден

14 дневно различно мени со по 3 оброци на ден и 1-на ужина, кое што се повторува два пати во текот на програмата

Добивате рецепт и точна мерка на сите намирници за секој оброк

Консултации и поддршка од двајца нутриционисти во текот на траењето на програмата

Пријавување до 19ти јуни
Почнуваме од 20ти јуни

Цена за јунската група: 890 денари

20% попуст за сите редовни клиенти и за сите учесници на Летен Предизвик 1.

Побарај код за попуст во порака!

Те очекуваме

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Летен предизвик 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *