Божиќно посно 40 дневно мени

1590ден

Опис

40 дневно посно мени за Божиќниот пост, направено според правилата за пост, од календарот на denovi.mk.

Менито го добивате во електронска форма, а со него ви следуваат и две консултации со мене во текот на траењето на постот.

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Божиќно посно 40 дневно мени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *