Затворено

14 дена предновогодишен предизвик

690ден

Категорија

Опис

14 дена предновогодишен предизвик е групна програма за исхрана за слабеење.

Програмата содржи по три оброци на ден, и една ужина, рецепт за секој оброк.

1200-1250ккал на ден

Програмата содржи мени за исхрана за 7 дена, кое што се повторува два пати во текот на траењето на програмата.

Програмата е креирана од дипломиран нутриционист.

Започнуваме на 18-ти декември, а пријавувањето трае до 15-ти декември.

Додека трае програмата имате и поддршка и советување од нутриционист.

Ве очекуваме на програмата!

Во декември, програмата може да ја набавите по промотивна цена од 490 денари!

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “14 дена предновогодишен предизвик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *